Jednym z istotnych działań Wydziału Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej jest promocja przedsiębiorczości wśród młodych osób, w tym uczniów. Jak zainwestować milion złotych? Z takim zadaniem zmierzą się uczestnicy  III edycji ogólnopolskiego konkursu dla uczniów szkół średnich BIZNES ZA MILION. Uczestnicy konkursu przygotowują samodzielnie lub w zespole dwuosobowym projekt przedsięwzięcia biznesowego w dowolnej branży do maksymalnej wartości jednego miliona złotych. Wystarczy na specjalnie przygotowanym formularzu przedstawić swój pomysł.  Na stronie internetowej www. milion.pb.edu.pl znajdują się niezbędne informacje związane z konkursem, w tym regulamin i formularz, który zostanie będzie aktywny od 18 października 2022 roku.

Prace należy przesłać do 27 listopada 2022 roku na adres: milion@pb.edu.pl Oceny projektów dokona Kapituła konkursu. Dziesięć najlepszych projektów weźmie udział w finale 9 grudnia 2022 roku. Stawka jest wysoka, na laureatów pięciu pierwszych miejsc czekają indeksy na dowolnie wybrany kierunek studiów I stopnia na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej: logistykę, turystykę i rekreację, zarzadzanie, zarządzanie i inżynierię usług i zarządzanie i inżynierię produkcji.

Autor najlepszego projektu otrzyma iPhone. Warto się zmierzyć z takim wyzwaniem i przy okazji przekonać się o swoich predyspozycjach związanych z kreatywnością. To może być początek kariery zawodowej.