Partnerzy

Celem Fundacji Grupy Unibep Unitalent, fundacji od 6 lat działającej przy Grupie Unibep, jest działalność na rzecz dobra publicznego w zakresie rozwoju przedsiębiorczości i innych indywidualnych aktywności na terenie działania przedsiębiorstwa, zwłaszcza wśród młodych ludzi. Innymi celami Fundacji są: promowanie postaw proprzedsiębiorczych i proaktywnych, edukowanie, rozwijanie i wspieranie talentów biznesowych i innych oraz promocja i organizacja wolontariatu pracowniczego.
 
Fundacja jest pomysłodawcą powstania w woj. podlaskim Centrum Sztuki i Nauki o Drewnie „Xylopolis” (obecnie projekt ten prowadzi samorządowa Instytucja Kultury Xylopolis), jest współorganizatorem największego wydarzenia w regionie Polski północno-wschodniej dot. architektury i designu pt. „East Design Days”, zrealizowała projekt edukacyjny „Od pomysłu do biznesu” (https://unitalentowani.pl/od-pomyslu-do-biznesu.html), współpracuje ze Studenckim Forum BCC, współpracuje z licznymi przedszkolami, szkołami i uczelniami.   
 

Centrum Turystyczno-Pielgrzymkowe w Świętej Wodzie funkcjonuje od roku 2006. Powstanie wiąże się z dynamicznym rozwojem turystycznym regionu powiatu Białostockiego i Sokólskiego. Turyści z całej Polski podróżują w tym kierunku ze względu na bogatą historię regionu jak i bogate walory przyrodnicze okolicznych terenów. Prowadzony przez nas obiekt jest idealnym miejscem noclegowym dla grup zorganizowanych, rodzin i osób indywidualnych zapewniając pobyt w ciszy, spokoju i rodzinnej atmosferze, z dala od wielkomiejskiego gwaru. Oferujemy spokój którego nie mogą zaoferować hotele w Białymstoku. Nasza bogata oferta m in. 100 miejsc noclegowych, 3 sale konferencyjno-bankietowe, okoliczny plac zabaw czy otaczający nas las sprawią że każdy znajdzie odrobinę wytchnienia a świetne skomunikowanie zapewniające sprawny dostęp do okolicznych miejsc turystycznych umożliwi także aktywny wypoczynek.

 
SMP Poland – Jesteśmy firmą będącą częścią amerykańskiego koncernu Standard Motor Products Inc., wiodącego producenta, dystrybutora i sprzedawcy części zamiennych do pojazdów mechanicznych w przemyśle motoryzacyjnym na rynku pierwotnym i wtórnym.
 
Od 2006 roku jesteśmy obecni na polskim rynku z jedyną lokalizacją w Białymstoku. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji cewek, czujników i włączników dla przemysłu motoryzacyjnego. Nasze produkty znajdziecie w samochodach osobowych, ciężarowych, maszynach budowlanych, rolniczych oraz sprzęcie ciężkim. Opierając się na zdobytym doświadczeniu i wiedzy naszych pracowników, ciągle ulepszamy naszą ofertę produktową. W ramach współpracy z naszymi europejskimi fabrykami wymieniamy się doświadczeniami, jak również prowadzimy razem z nimi globalne projekty z tamtejszych lokalizacji.
 
Chcesz nas lepiej poznać? PoCZUJ klimat pracy w SMP Poland i wejdź na stronę internetową SMP KARIERA