Wygraj indeks na studia, iPhone, iPady i inne nagrody.  Ruszyła IV edycja ogólnopolskiego konkursu „Biznes za milion”.

Rozpoczęła się promocja ogólnopolskiego konkursu organizowanego przez Wydział Inżynierii Zarządzania „Biznes za milion”. Jest to konkurs, w którym chcemy premiować zdolność do kreatywnego myślenia uczniów polskich szkół średnich. Uczestnicy konkursu przesyłają na specjalnie przygotowanych formularzach projekty własnych pomysłów, które by zrealizowali, gdyby  otrzymali środki finansowe w wysokości jednego miliona złotych.

Najlepsi otrzymają indeksy na dowolnie wybrany kierunek studiów na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej.

Ponadto zwycięzca otrzyma smartfona iPhone, a pozostali laureaci atrakcyjne nagrody rzeczowe. W ubiegłorocznej edycji uczniowie zgłosili 21 projektów, zwyciężył Przemysław Perkowski, uczeń Zespołu Szkół Handlowo-Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Białymstoku.

W IV edycji projekty będą przyjmowane do 3 grudnia 2023 roku, finał i wręczenie indeksów oraz nagród odbędzie się na Wydziale Inżynierii Zarządzania 15 grudnia 2023 roku.

Komplet informacji  znajduje się na stronie internetowej konkursu www.milion.pb.edu.pl