Od piątku, 21 października 2022 roku rozpoczęła się promocja konkursu organizowanego przez Wydział Inżynierii Zarządzania. W  audycjach w Radiu Akadera, odwiedzając uczniów szkół średnich zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie, w którym można wygrać indeks na studia i iPhone. W III edycji konkursu zostały wprowadzone dwie istotne zmiany:

1. Zgłaszać mogą swoje pomysły nie tylko osoby indywidualne, ale także zespoły dwuosobowe,
  2. W tej edycji mogą uczestniczyć nie tylko tegoroczni maturzyści, ale także uczniowie wszystkich klas szkół średnich.

Watro korzystać z każdej okazji osobistego rozwoju. Ewenementem III edycji konkursu „Biznes za milion” jest fakt, że indeksy mogą wygrać na przykład uczniowie pierwszej klasy i mając przed sobą jeszcze ponad trzy lata w szkole średniej, będą mieć indeks na Politechnikę Białostocką. Wszystko rozstrzygnie się 9 grudnia 2022 roku.