W dniu 3 grudnia 2023 roku zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń konkursowych. Zgłoszonych zostało aż 51 projektów, przede wszystkim przez uczniów podlaskich szkół średnich. Były także projekty spoza naszego regionu.

W piątek 8 grudnia 2023 roku poznamy dziesięciu finalistów IV edycji konkursu „Biznes za milion”.  Lista zostanie ogłoszona na stronie www.milion.pb.edu.pl. Finaliści będę mieć tydzień na przygotowanie prezentacji swojego projektu. Finał odbędzie się na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej w piątek 15 grudnia 2023 roku. Od godziny 9:00 uczniowie w dziesięciominutowych wystąpieniach będą przekonywać Kapitułę Konkursu do swojego pomysłu na biznes. Laureaci otrzymają indeksy na dowolnie wybrany kierunek studiów na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej. Finaliści walczyć będą także o iPhone, iPady i inne atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Patronat honorowy

Partnerzy konkursu