W dniu 27 listopada 2022 roku zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń konkursowych. Projekty zgłosili uczniowie szkół średnich z Białegostoku, Suwałk, Ostrołęki, Moniek, Sokółki i Dąbrowy Białostockiej, w tym 15 projektów indywidualnych i 6 zespołowych.

W poniedziałek,  5 grudnia 2022 roku poznamy dziesięciu finalistów III edycji konkursu „Biznes za milion”.  Lista zostanie ogłoszona na stronie internetowej konkursu. Finaliści będę mieć kilka dni na przygotowanie prezentacji swojego projektu.  W piątek, 9 grudnia 2022 roku w dziesięciominutowych wystąpieniach uczniowie będą przekonywać Kapitułę do swojego pomysłu na biznes. Laureaci otrzymają indeksy na dowolnie wybrany kierunek studiów na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej, natomiast zwycięzca konkursu otrzyma iPhone.

Już w przyszłym tygodniu osoby, które zajmą w konkursie pierwszych, pięć miejsc będą w posiadaniu indeksów na wyższą uczelnię.