Maturzyści, którzy wzięli udział w finale II edycji konkursu BIZNES ZA MILION nie żałowali swojej decyzji. Indeksy na dowolnie wybrany kierunek studiów na Wydziale Zarządzania, nagrody rzeczowe oraz nowe doświadczenie związane prezentacją swojego projektu przed Kapitułą konkursu, to wartości nie do przecenienia.

19 stycznia 2017 roku od godzin porannych trwały zmagania finalistów. W ciągu pół godziny trzeba było udowodnić, że „mój projekt jest najlepszy”.

Laureatami zostali:
Sara Kowalczuk-Fijałkowska
uczennica VI LO im. Króla Zygmunta Augusta w Białymstoku

Krzysztof Móżdżyński
uczeń II LO im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku

Karolina Radzajewska
uczennica Zespołu Szkół Nr 2 im. 9. Pułku Strzelców Konnych w Grajewie

Karolina Wyrzykowska
uczennica Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Łomży

Michał Zinkiewicz
uczeń II LO z Białoruskim Językiem Nauczania w Bielsku Podlaskim.

Dziekan Wydziału Zarządzania prof. Joanna Ejdys wręczając statuetki i symboliczne indeksy, gratulując finalistom nie kryła zadowolenia z faktu, że tacy ludzie przyjdą na studia.

Kapituła uznała, że najlepszym projektem II edycji konkursu BIZNES ZA MILION była praca Karoliny Radzajewskiej, która otrzymała z rąk prof. Marty Kosior-Kazberuk smartfon-nagrodę główną ufundowaną przez JM Rektora Politechniki Białostockiej. Drugie miejsce zajęła Karolina Wyrzykowska i otrzymała z rąk prof. Joanny Ejdys czytnik e-booków, nagrodę specjalną Dziekana Wydziału Zarządzania. Trzecie miejsce zajął Michał Zinkiewicz. Pamiątkowe zdjęcia i radość z faktu, że trzyma się w ręku indeks na Wydział Zarządzania jeszcze przed maturą – w takiej atmosferze zakończyła się II edycja konkursu BIZNES ZA MILION.

[wpis archiwalny]