Indeksy, nowoczesny smartfon i czytnik e-booków dla najlepszych projektów.

Jeszcze przez tydzień można przesyłać projekty w konkursie BIZNES ZA MILION. Na autorów najlepszych projektów czeka 5 indeksów na dowolnie wybrany kierunek studiów na Wydziale Zarządzania Politechniki Białostockiej oraz bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe. Przypominamy, że w konkursie mogą wziąć udział wyłącznie tegoroczni maturzyści.

Wystarczy na specjalnie przygotowanym formularzu opisać swój pomysł na zagospodarowanie jednego miliona złotych i przesłać e-mailem do 9 stycznia 2017 roku do godziny 24.00 na adres milion@pb.edu.pl

Ocena projektów przez Kapitułę i ogłoszenie  finalistów pierwszego etapu na stronie internetowej  www.milion.pb.edu.pl do 13 stycznia 2017 r.

Wielki finał konkursu, prezentacja projektów przez finalistów, ogłoszenie laureatów, wręczenie indeksów i nagród 19 stycznia 2017 r. na Wydziale Zarządzania Politechniki Białostockiej w Kleosinie ul. o S. Tarasiuka 2.

dsc_0325Indeksydsc_0335dsc_0330