Mamy 5 Finalistów konkursu

Z przyjemnością zawiadamiamy, że decyzją Kapituły konkursu BIZNES ZA MILION wyłonionych zostało pięciu finalistów konkursu.

Paulina Gutowska
Zespół Szkół nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

Barbara Kamińska
III Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Białymstoku

Łucja Wyszyńska
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Białymstoku

Patryk Baran
Zespół Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu w Giżycku

Łukasz Żyłkowski
III Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Białymstoku

Zgodnie z Regulaminem konkursu finaliści przystępują do drugiego etapu konkursu, podczas którego prezentują projekty przed Kapitułą.

Kapituła ustala laureatów trzech, pierwszych miejsc na podstawie prezentacji projektu przyznając punkty od 0 do 5.

Finaliści konkursu otrzymują indeksy na dowolny, wybrany przez siebie kierunek studiów stacjonarnych na Wydziale Zarządzania Politechniki Białostockiej w roku akademickim 2016/17.

Laureaci miejsca pierwszego, drugiego i trzeciego otrzymują dodatkowo nagrody rzeczowe:
– pierwsze miejsce – nagroda Rektora Politechniki Białostockiej – nowoczesny laptop
laptop

– drugie miejsce – nagroda ufundowana przez Wójta Gminy Juchnowiec Kościelny – czytnik e- booków

czytnik

– trzecie miejsce – zestaw nagród ufundowany przez Wydział Zarządzania: Power Bank, Pendrive i Lampka USB.

Finał konkursu BIZNES ZA MILION  odbędzie się w dniu 26 kwietnia 2016 roku (wtorek) Wydział Zarządzania Politechniki Białostockiej, Kleosin  ul. o. S. Tarasiuka 2

10.00 – konkursowe prezentacje nadesłanych projektów przed Kapitułą Konkursu
Sala Rady Wydziału Zarządzania